[:ua]

Українська Ендодонтична Асоціація та ТОВ “Содевком” запрошують Вас
здійснити подорож на стоматологічну виставку Greater New York Dental Meeting 2018
у Нью-Йорку та відпочити на відомому курорті Плая-дель-Кармен.

Виставка відбудеться 25-28 листопада 2018 року в м. Нью-Йорк (США).

Маршрут: переліт Київ – Нью-Йорк (готель, 4 ночі) – Канкун (готель у Плая-дель-Кармен, 9 ночей) – Нью-Йорк – Київ.

Дата виїзду та повернення: 24.11 – 8.12.2018
Проїзні документи: американська віза, медична страховка.
Оглядова екскурсія з професійним гідом по м. Нью-Йорк входить до вартості подорожі.

Можлива додаткова одноденна екскурсія з гідом до м. Мехіко450 дол. США/ос. Пропонується також автобусна екскурсія по стародавнім містам Тулум, Чичен-Іца та відвідання Гранд Сеноту100 дол. США/ос.
Умови проживання: в готелях 3-5* з усіма зручностями – двомісне розміщення (за одномісне розміщення стягується доплата).
Проживання в готелі у Плая-дель-Кармен з опцією «all inclusive». Для дітей до 12 років проживання в готелях зі знижкою.

Вартість (на одну особу): від 3 200 дол.США/ос.

Вартість подорожі не включає консульські послуги посольства США (160 дол. США), вхідні квитки до музеїв, шоу, атракціонів, додаткові екскурсії. Сніданки у готелі Нью-Йорка сплачуються додатково.

У випадку відмови у візі консульський збір посольства буде утриманий.
Резервація місця у групі – 500 дол. США та ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта.

Документи приймаються до 01.07.2018.
Документи, необхідні для поїздки (оформлення візи на 10 років):

1. Закордонний паспорт.

2. Ксерокопія внутрішнього паспорта, де є відмітки.

3. Ксерокопія свідоцтва про одруження (розірвання шлюбу).

4. Увага! Фото 5X5 в електронному вигляді (600dpi) або глянцеве (обличчя мусить складати 80%).

5. Довідка з місця роботи для посольства США. Копія свідоцтва про реєстрацію та ліцензії на здійснення медичної практики у випадку, якщо Ви – приватний підприємець, власник стоматологічного кабінету.

6. Заповнена анкета.

7. Ксерокопія диплома про освіту. Ксерокопії сертифікатів, які підтверджують професійну діяльність (участь у семінарах, конференціях, підвищення кваліфікації). Візитівки, рекламні буклети клініки та ін.

8. Документи, що підтверджують фінансове забезпечення Вашої поїздки: виписка з банку про стан рахунка (особистого або фірми/клініки, якщо Ви є її власником).

9. Ксерокопії документів про рухоме та нерухоме майно (будинок, квартира, машина на ін.).

Можливий запит інших документів від кожного учасника та запрошення на співбесіду до посольства США.

Розташоване в самому серці Рів’єра-Майя місто Плая-дель-Кармен стало найпопулярнішим місцем шопінгу, гастро-феєрїї та нічного відпочинку у регіоні Кінтана-Роо. Завдяки його розміщенню саме звідси ідеально розпочати вивчення карибської смуги Рів’єра-Майя.

Кажуть, справжня бірюза – це камінь. Є ще один вид бірюзи – це море у Плая-дель-Кармен. Такої глибокої блакиті, напевно, немає ніде в світі. Воно – справжнє, чисте, привабливе. Курорт, одним словом.

Пляжна зона Плая-дель-Кармен знаменита білим, дрібнесеньким, а тому м’яким та лагідним піском. Заходити по такім пісочку в прозору чисту воду Карибського моря – одне задоволення.

Плая-дель-Кармен є одним з найкращих гастро-напрямків Рів’єра-Майя, де ви знайдете все, від вуличних тако до п’ятизіркових закладів, які зачарують власними унікальними інтерпретаціями традиційної майянської і світової кухні.

Плая-дель-Кармен славиться стильними пляжними клубами, відкритими з ранку до пізньої ночі.

Після дня на пляжі можна відправитися в місто і прогулятися по пішохідній П’ятій Авеню, відомій серед місцевих як La Quinta Avenida. Це унікальне місце. З приходом вечора вона оживає під звуки року, сальси і реггі в численних ресторанах і барах.

Ви можете з легкістю сісти на пором та насолодитись днем на карибському острові Косумель, поплавати під водою з трубкою чи аквалангом. Або організувати одноденні екскурсії до стародавніх археологічних пам’ятників, екологічних парків та сенотів.

У Плая-дель-Кармен стійкий м’який клімат протягом усього року. Влітку стовпчик термометра тримається в районі близько 35°. Пік сезону відпочинку припадає на період з грудня по квітень, коли температура повітря коливається від 25° до 30° вдень, а вода в Карибському морі прогрівається до 28°.

untitled-1
До зустрічі в Playa!

Детальніше про відпочинок в м. Плая-дель-Кармен див. тут

Документи приймаються:
ТОВ «Содевком», м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 21, оф. 407
тел./факс: (044) 536 03 58, 537 20 24
[:ru]

Украинская Эндодонтическая Ассоциация и ООО “Содевком” приглашают Вас
отправиться в поездку на стоматологическую выставку Greater New York Dental Meeting 2018
в Нью-Йорк и отдохнуть на известном курорте Плайя-дель-Кармен.

Выставка состоится 25-28 ноября 2018 года в г. Нью-Йорк (США).

Маршрут: перелет Киев – Нью-Йорк (гостиница, 4 ночи) – Канкун (гостиница в Плайя-дель-Кармен, 9 ночей) – Нью-Йорк – Київ.

Дата выезда и возвращения: 24.11 – 8.12.2018
Проездные документы: американская виза, медицинская страховка.
Обзорная экскурсия с профессиональным гидом по г. Нью-Йорк входит в стоимость поездки.
Возможна дополнительная однодневная экскурсия с гидом в г. Мехико450 дол. США/особа. Предлагается также автобусная экскурсия по древним городам Тулум, Чичен-Ица и посещение Гранд Сенота100 дол. США/ос..

Условия проживания: в отелях 3-5* со всеми удобствами – двухместное размещение (за одноместное размещение взимается доплата).
Проживание в гостинице в Плайя-дель-Кармен с опцией «all inclusive». Для детей до 12 лет проживание в гостиницах со скидкой.

Стоимость (на одну особу):от 3200 дол. США.

Дополнительно оплачиваются консульские услуги посольства США (160 долл. США по курсу посольства), входные билеты в музеи, на шоу, атракционы, дополнительные экскурсии. Завтраки в отеле Нью-Йорка оплачиваются дополнительно.

Резервация места в группе 500 долл. США + ксерокопия первой страницы загранпаспорта. В случае отказа в визе сумма за консульские услуги посольства будет удержана.

Документы принимаются до 01.07.2018.
Документы, необходимые для поездки (оформления визы на 10 лет):

1. Загранпаспорт.

2. Ксерокопия внутреннего паспорта, где есть отметки.

3. Ксерокопия свидетельства о браке (расторжении брака).

4. Внимание! 1 фото 5X5 в электронном виде или глянцевое (лицо должно составлять 80% фотографии).

5. Справка с места работы для посольства США. Копия свидетельства о регистрации и лицензии на осуществление медицинской практики в случае, если Вы – частный предприниматель, владелец стоматологического кабинета.

6. Заполненная анкета.

7. Ксерокопии дипломов об образовании, сертификатов, которые подтверждают профессиональную деятельность (участие в семинарах, конференциях, повышение квалификации).

8. Документы, подтверждающие финансовое обеспечение Вашей поездки: выписка из банка о состоянии счета (личного или фирмы/клиники, если Вы являетесь ее владельцем/директором).

9. Ксерокопии документов о движимом и недвижимом имуществе.

Возможен запрос других документов от каждого участника и приглашение на собеседование в
посольство США.

Расположеный в самом сердце Ривьера-Майя город Плайя-дель-Кармен стал популярным местом шоппинга, гастро-феерии и ночного отдыха в регионе Кинтана-Роо. Благодаря его размещению именно отсюда идеально начать изучение карибской полосы Ривьера-Майя.

Говорят, настоящая бирюза – это камень. Есть еще один вид бирюзы – это море в Плайя-дель-Кармен. Такой глубокой синевы, наверное, нет нигде в мире. Оно – настоящее, чистое, привлекательное. Курорт, одним словом.

Пляжная зона Плайя-дель-Кармен знаменитая белым, меленьким, а потому мягким и нежным песком. Заходить по такому песочку в прозрачную чистую воду Карибского моря – одно удовольствие.
Плайя-дель-Кармен является одним из лучших гастро-направлений Ривьера-Майя, где вы найдете все, от уличных тако до пятизвездочных заведений, которые очаруют собственными уникальными интерпретациями традиционной майянской и мировой кухни.

Плайя-дель-Кармен славится стильными пляжными клубами, открытыми с утра до поздней ночи.

После дня на пляже можно отправиться в город и прогуляться по пешеходной Пятой Авеню, известной среди местных как La Quinta Avenida. Это уникальное место. С приходом вечера она оживает под звуки рока, сальсы и регги в многочисленных ресторанах и барах.

Вы можете с легкостью сесть на паром и насладиться днем ​​на карибском острове Косумель, поплавать под водой с трубкой или аквалангом. Или организовать однодневные экскурсии к древним археологическим памятникам, экологическим паркам и сенотам.

В Плайя-дель-Кармен устойчивый мягкий климат в течение всего года. Летом столбик термометра держится в районе около 35°. Пик сезона отдыха приходится на период с декабря по апрель, когда температура воздуха колеблется от 25° до 30° днем, а вода в Карибском море прогревается до 28°.
untitled-1
До встречи в Playa!

Подробнее про отдых в г. Плайя-дель-Кармен см. тут

Документы принимаются:
ООО «Содевком», г. Киев, ул. Иоанна Павла ІІ, 21, оф. 407
тел./факс: (044) 536 03 58, 537 20 24

[:en]

Ukrainian Endodontic Association and Sodevcom Ltd invite you to take part in a trip to to the dental show
the Greater New York Dental Meeting 2018
in New York City and spend time in the well-known Caribbean resort of Playa del Carmen.

The exhibition will be held on November 25-28, 2018 in New York City (USA).

Itinerary: flight Kyiv – New York (hotel, 4 nights) – Cancun (hotel in Playa del Carmen, 9 nights) – New York – Kyiv.

Dates of departure and return: 24.11 – 8.12.2018
[:]

портал документов Документы офисных форматов.