Lights

Джерела світла ExamVision – ідеальний партнер для ваших луп

Освітлення саме там, де це необхідно

ExamVision спеціалізується на оптичних рішеннях і пропонує широкий спектр стоматологічних та хірургічних джерел світла, як доповнення до ваших бінокулярних луп. Освітлення з лупами додає точності та покращеної візуалізації до щоденної практики.

Світло – це не просто світло

Обираючи світлодіодну систему освітлення для використання в стоматології або іншій медичній практиці, потрібно звертати увагу не лише на максимальну інтенсивність світла. Правильне світло в потрібному місці є надзвичайно важливим як з точки зору хорошого бачення, так і для захисту очей від відблисків і шкідливих променій. Лупи і світло взаємозалежні, а вибір правильного освітлення настільки ж важливе, як і вибір оптимальних бінокулярних луп.

Якщо Ви оберете компанію ExamVision в якості постачальника бінокулярних луп та джерел світла, спеціалісти компанії “Содевком” допоможуть обрати індивідуальну конфігурацію для отримання найкращих результатів. Ваші лупи налаштовуються відповідно до індивідуальної робочої відстані, висоти та ергономічних потреб. Ви отримаєте необхідні поради та рекомендації щодо вибору луп та світла, які ідеально відповідатимуть вашим потребам.

У всіх джерелах світла ExamVision використовує світлодіоди “нейтрального білого” кольору (≤5.000 до ≤6.500 К) для максимально природного освітлення. Розглядаючи світлодіоди з більш високим значенням (більше синього світла), ніж у діапазону ExamVision Focus™ та Essential, пам’ятайте, що це впливає, відповідно, не тільки на інтенсивність світла, але це також означає більше неприродного світла, перенапруження очей – та ризик пошкодження сітківки.

Наша високоточна система Connect фіксує світлодіодну лампочку на оправу ваших луп, запобігаючи коливанням. Затягуючий механізм дозволяє тримати світло постійно прикріпленим до оправи, якщо це потрібно.

Більше

Інтенсивність світла (Люкс або Люмен)

Люкс (lx) використовується для вимірювання інтенсивності або яскравості джерела світла. Існує загальне уявлення, що чим більше люкс, тим краще світло. Але це не так. Максимальний рівень люкс у більшості світлодіодів (у центрі світла, який часто називають «гарячою точкою») становить близько 30 або 40.000лк, часто вимірюється на відстані 20-25 см від світлодіодного діода. Але справжнє завдання – отримати потрібну кількість світла в потрібному місці в реальній робочій ситуації. Тому що занадто велика кількість світла може створити відблиски і пошкодити зір протягом тривалого робочого часу. Очевидно, що занадто мало світла так само погано.

Люмен (лм)

вказує загальну кількість світла, що випромінюється від джерела світла, де Люкс використовується для вимірювання кількості світловіддачі у певній області. Іншими словами – 1 люкс – це те саме, що 1 люмен на квадратному метрі.

Загалом інтенсивність світла близько 10-20.000 люкс при середній робочій відстані 35 см – рівномірно розподілений по промені – ідеально підходить для більшості стоматологічних процедур з бінокулярними лупами. Відблиски (від світловідбиваючих поверхонь) менші, отже очі захищені, а світлодіодного світла, встановленого на оправі луп, разом із звичайним освітленням в клініці буде цілком достатньо для досягнення хорошого та чіткого бачення. Медичні процедури в порожнинах тіла часто вимагають більше люксів, плюс хірург часто стоїть, тому робоча відстань довша. При купівлі луп ExamVision разом із світлодіодним світлом, наші фахівці допоможуть вам знайти ідеальний варіант враховуючи всі ваші професійні потреби.

Колірна температура (Кельвін)

Температуру кольору вимірюють у Кельвінах. Кольори понад 5.000 К відомі як “холодні” кольори, тоді як кольори нижчого значення в тій же шкалі називають “теплими” кольорами.

Якщо ви шукаєте сконцентроване світлодіодне освітлення для бінокулярних луп, яке ідеально підходить для хірургічних та медичних процедур та обстежень, варто вибрати кольорову температуру “нейтрального білого” (від ≤ 5.000 до ≤6.500 К) для максимально можливого природного освітлення. Розглядаючи світлодіодні світильники з більш високим К (більше синього світла), будь ласка, пам’ятайте, що це впливає, відповідно, не тільки на інтенсивність світла, але це також означає більше неприродного світла, перенапруження очей – та ризик пошкодження сітківки від шкідливих ультрафіолетових довжин. З цієї причини всі джерела світла для хірургії та стоматології ExamVision утримуються в межах від ≤ 5.000 до ≤6.500 К.

Кольорове відображення (CRI / Ra)

Значення кольоропередачі джерела світла вимірюється в CRI (або Ra). Як правило, чим краще ви хочете відтворювати кольори, тим вище значення кольоропередачі ви можете вибрати. Світлодіодні джерела, які використовуються з стоматологічними та хірургічними лупами, спрямовані на покращення зору, а також на відповідність кольорам.

Однак, оскільки зубні тканини та матеріал піддаються однаковому світлу від світлодіодної лампочки, високий показник ІРС у джерела світла не настільки важливий в стоматології та хірургії, як це можна припустити. І чим вище показник CRI, тим менш ефективним буде світло з точки зору яскравості та робочого часу.

  Focus™ True Focus™ Bright Essential Nano Essential One Essential Alpha
 
Вага лампи, г 17 17 9 7 11
Діаметр світлової плями
на відст. 35 см., мм
70 70 80 65 85
Тип акумулятора літій-іонний літій-іонний літій-іонний літій-іонний літій-іонний
Робочий час, год до 12 до 12 до 12 до 2/батарею до 12
Час підзарядки, год 2,5 2,5 2,5 1,5 2,5
Інтенсивність світла
на відст. 35 см., лк
max. 15800 max. 18600 max. 24000 max. 14000 max. 14000