[:ua][fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”] [fruitful_tab title=”Програма конференції”]
UEA_logo

Українська Ендодонтична Асоціація

Шістнадцята міжнародна конференція з ендодонтії

27-29 вересня 2018 року

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

Dendra hotel “ONOVO”,
02660, м. Київ, Бориспільське шосе 18 км (300 м від ст.м. «Бориспільська»)

Sodevcom_logo

Conf

Реєстрація учасників: з 800, кава-брейки відповідно до розкладу лекцій

Перший день, 27 вересня (Конференц-зал «Європейський»)

Модератори – к.м.н. Олександр Коваль та к.м.н Катерина Парпалей

Skrypnikova

900-1000 Проф. Таіса Скрипнікова (Україна)

Заслужений лікар України, к.м.н., професор кафедри післядипломної освіти УМСА (м. Полтава). Віце-президент УЕА. Автор (співавтор) 272 друкованих праць. Очолює обласний науково-практичний консультативний центр захворювань слизової оболонки порожнини рота. Голова міжнародного журі «Призма чемпіонат».

Parpaley

Д-р. Катерина Парпалей (Україна)

К.м.н., доцент кафедри стоматології дитячого віку Інституту стоматології НМАПО ім. П.Л. Шупика. Член УЕА та асоціації «Академія стоматологічного здоров’я». Автор понад 160 праць, 5 свідоцтв на винаходи, 17 рацпропозицій. Лектор вітчизняних і міжнародних конгресів.

Творчий шлях доктора медичних наук, проф. А.М. Політун – фундатора української ендодонтії. Приурочується до 80-річчя з дня народження.


Koval

1015-1115 Д-р Олександр Коваль (Україна)

Президент УЕА, к.м.н. Захистив кандидатську на тему: «Клініко-експериментальне обґрунтування методу обробки кореневих каналів для лікування хронічних періодонтитів». Асистент кафедри стоматології дитячого віку ОНМУ. Асистент кафедри загальної стоматології факультету післядипломної освіти ОНМУ. Провідний спеціаліст 3-х європейських компаній: SEPTODONT, MicroMega, DMG. Міжнародний лектор та автор ряду статей і публікацій в області ендодонтії. Керівник «Українського науково-методичного центру клінічної ендодонтії» при ІСАМНУ. Автор 5 патентів на винаходи в області ендодонтії. З 1997 р. займається приватною ендодонтичною практикою.

Проект клінічної класифікації ендодонтичної патології.


podilchuk

1130-1230 Д-р. Денис Подільчук (Україна)

Лікар-ендодонтист, cпівзасновник Української Ендодонтичної Спільноти, заступник головного лікаря «Клініки Дубнової». У 2008 р. закінчив стоматологічний факультет НМУ ім. О.О. Богомольця, викладач курсу по ендодонтії в Dental Education Clinic, автор тренінгу “ServiceDay”.

Сервісна складова успіху лікаря-ендодонтиста.


pigolev

1245-1345 Д-р. Андрій Піголев (Україна)

Практикуючий ендодонтист, клініка «Silk», м. Харків. Співзасновник та лектор Української Ендодонтичної Спілки. Практика в області консервативної та хірургічної ендодонтії із застосуванням операційного мікроскопа з 2007 року. Лектор всеукраїнських та міжнародних ендодонтичних конференцій. Автор учбових курсів та друкованих публікацій. Проводить науково-дослідницьку діяльність з різних аспектів ендодонтії.

Ендодонтичні інструменти: минуле та сучасне.


Обід 1345-1445


chornenky

1445-1545 Д-р. Ігор Чорненький (Україна)

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.

Вплив ендодонтичного лікування на тверді тканини зуба.


Kolenko

1600-1700 Проф. Юлія Коленко (Україна)

Д.м.н., професор. Викладач кафедри терапевтичної стоматології НМУ імені О.О. Богомольця. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Імунні порушення у хворих на генералізований пародонтит та їх корекція у комплексному лікуванні». Докторську дисертацію – «Наукове обґрунтування удосконалення діагностики, лікування та профілактики передракових захворювань слизової оболонки порожнини рота». Автор більше 80 наукових публікацій, 9-ти підручників та посібників.

Роль лікаря-ендодонтиста в профілактиці онкологічних захворювань слизової оболонки порожнини рота.


Krasna

1715-1815 Д-р. Світлана Красна (Україна)

Практикуючий лікар-стоматолог-ендодонтист. Учасник конференцій та навчальних програм (Польща, Швейцарія, Ліхтенштейн, Іспанія, Бельгія), головний лікар клінічного центру Sense.

Клініко-лабораторний аналіз інструментальної обробки кореневого канала.


Святковий фуршет 1845


Другий день, 28 вересня (Конференц-зал «Європейський»)

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ – всесвітньо відомий спеціаліст, дослідник, викладач та ментор з ендодонтії Dr. Domenico Ricucci, котрий 28 вересня 2018 року приділить цілий день обговоренню питань ендодонтичних інфекцій та ролі бактеріальної біоплівки.

ricucci

900-1800 Dr Domenico Ricucci (Італія)

Методи боротьби з мікробною біоплівкою на різних етапах ендодонтичного лікування.

Ступінь DDS у 1985 р. в університеті «La Sapienza» в Римі. Надалі зосередився на приватній ендодонтичній практиці. Професор каріології університету «Magna Graecia» в Катандзаро. Дослідницька робота в Європейській спілці ендодонтології у 1999-2005 рр. Основний науковий інтерес пов’язаний з реакціями пульпарних та періапікальних тканин на карієс та терапію, роллю біоплівки в ендодонтичних інфекціях, етіологією невдалого ендодонтичного лікування, регенерацією пульпи та реваскуляризацією. З 1998 р. керує власною гістологічною лабораторією. Автор більше 95 наукових статей і лекцій. Автор підручника та атласу «Ендодонтологія. Комплексна біологічна та клінічна картина» та дванадцять розділів книги.

ОБІД 1300-1400

ПРОГРАМА ЛЕКЦІЇ

 • Тканева реакція на карієс в зрілих зубах.
 • Діагностичні аспекти при визначенні зворотності та незворотності запалення пульпи. Кореляція між клінічними симптомами та гістологією.
 • Порівняння властивостей сучасних ендодонтичних біоматеріалів та гідроксиду кальцію при закритті відкритої пульпи та пульпотомії. Прогалини в гістологічних дослідженнях.
 • Ендодонтичні інфекції: їх локалізація, морфологія та вплив на результат лікування.
 • Критичний огляд критеріїв визначення ендодонтичного успіху.
 • Як впливають різні типи силерів на загоєння ран після ендодонтичного лікування?
 • Загоєння апікальних та періапікальних тканин після лікування кореневих каналів.
 • Латеральні канали: одвічна тема.
 • Етіологія невдач лікування кореневих каналів. Суперечливе питання щодо можливої ролі актиномікотичної інфекції та справжніх кіст.

Третій день, 29 вересня

МАЙСТЕР-КЛАСИ


(Кімната для переговорів №1, 2 поверх) 900-1300 (перша зміна); 1400-1800 (друга зміна)

vasia

Д-р. Василь Каращук (Україна)

Лікар-ендодонтист. Лектор навчального клубу «Белый Град». Член Української Ендодонтичної Спільноти (УЕС). Учасник Східно-європейської спільноти мікроскопної стоматології. Активний учасник інтернет-проектів: ROOTS, DENTAL TOWN, NEXS та ін. 10-річна практика роботи з мікроскопом. Резидент видавництва «ДЕНТАКЛУБ» (журнал про стоматологію). Модератор секції «ЕНДОДОНТІЯ» Українського стоматологічного порталу UKRDENTAL.

 • Тактика лікаря.
 • Первичное прохождение каналов.
 • Демонстрація роботи в мікроскоп з використанням ендокомбайна EndoPilot.

Учасники майстер-класу забезпечуються мультифункціональними ендодонтичними приладами EndoPilot, системою інструментів М3-PRO Gold, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами.

Анатомічні особливості. Топографія.


(Кімната для переговорів №2, 3 поверх) 1000-1700 (ОБІД 1300-1400)

chornenky

Д-р. Игорь Чорненький (Украина)

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.

Учасники майстер-класу мають можливість відпрепарувати та запломбувати 4-канальний зуб, отримати відповіді на найбільш актуальні запитання, які можна задавати в процесі роботи. Робочі місця забезпечуються ендомоторами з наконечниками, приладами для обтурації BeeFill 2 в 1 і GuttaFusion VDW, системами інструментів Reciproc, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами. Для демонстрації використовується операційний мікроскоп.

Файли RECIPROC з підвищеною безпекою обробки кореневих каналів, в тому числі і при переліковуванні. M-two (ендомотор Silver Reciproc), пломбування методом вертикальної конденсації термопластифікованою гутаперчею (прилад BeeFill 2 в 1).


(Конференц-зал “Панський”) 1000-1700

efremov

Сергій Єфремов (Україна)

Професійний бізнес-тренер лікарів; директор тренінг-центру “Лідер”; експерт в області навчання ефективним переговорам і продажу медичних послуг; бізнес-тренер з 15-ти річним практичним досвідом у сфері консалтингу, навчання і розвитку стоматологічних клінік; спеціалізується на розробці Стандартів сервісу в клініці; навчає персонал клінік в багатьох містах: Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Москва; навчив більше 22 000 осіб і поліпшив бізнес-результати понад 50 клінік; автор 15 бізнес-книг; автор книг для стоматологів: «Переговори з пацієнтом».

 • Способи переконати пацієнта.
 • Як правильно вибудовувати комунікацію з пацієнтом.
 • Ефективний алгоритм зустрічі і прощання з пацієнтом.
 • Ключові правила ведення переговорів з пацієнтом.
 • Як правильно озвучувати ціну пацієнтові.
 • Як правильно продавати комплексні плани лікування пацієнта.
 • Як продавати свої послуги дорого.
 • Як діяти, якщо пацієнт просить знижку.
 • Робота з запереченнями: “довго”, “дорого”, “я подумаю”, “лікуюся у іншого лікаря”.
 • Формування довіри пацієнта.
 • Як сформувати довгострокову лояльність пацієнта.

Переговори з пацієнтом.

Детальнішу інформацію можна дізнатись у нашого партнера, тренінг-центру “Лідер”, на САЙТІ КОМПАНІЇ

[/fruitful_tab] [fruitful_tab title=”Реєстраційна анкета”]

РЕЄСТРАЦІЙНА АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ЕНДОДОНТІЇ

27-29 вересня 2018 року

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

Dendra hotel «ONOVO»

02660, м. Київ, Бориспільське шосе 18 км (300 м від ст.м. «Бориспільська»)

Прізвище, ім'я, по-батькові (як на сертифікаті)*

Контактний телефон*

Адреса електроної пошти*

Домашня адреса

Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

Службова адреса*

Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

Робочий телефон

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР (оберіть, будь ласка, необхідне)

Оплату здійснено за лекційну частину конференції 27-28 вересня 2018 року*

27-28 вересня - 4600 грн.
Обід 27 вересня - 350 грнОбід 28 вересня - 350 грн
Фуршет 27 вересня - 700 грн

Знижка дійсна тільки при наявності посвідчення.

ОПЛАТА МАЙСТЕР-КЛАСІВ (групи на майстер-класи формуються виключно за попереднім бронюванням місць за телефонами Секретаріату)

Майстер-клас Д-ра Ігора Чорненького, 29 вересня (включаючи обід)
29 вересня (І. Чорненький) - 5000 грн.
Майстер-клас Д-ра Василя Каращука, 29 вересня (І або ІІ зміна)
29 вересня (В.Каращук) - 5000 грн.

ОПЛАТА для фізичних осіб та юридичних осіб - платників єдиного податку

Банківський переказ, безкоштовний для одержувача платежу, на рахунок -
ФО-П Савенко Олена Анатоліївна, р/р. №2600994694, ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ, МФО 380805. Ідентифікаційний код - 2832409989. Призначення платежу - «за участь у конференції П.І.Б». ФО-П Савенко О.А. - платник єдиного податку 2 групи.

ОПЛАТА для юридичних осіб, крім платників єдиного податку. Оплата здійснюється згідно рахунку від ТОВ «Содевком» за тел. +38 044 537-20-24.

До вартості конференції входять: лекційна програма, сертифікат УЕА, перерви на каву/чай, інформаційний портфель.

ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ: у разі відмови від участі після реєстрації до 5 вересня 2018, буде утримано 25% реєстраційного збору, після 5 вересня - сума не повертається.

*поля обов'язкові для заповнення

[/fruitful_tab] [fruitful_tab title=”Місце проведення”] 34137528_181046592730254_1935242066632114176_n
Dendra hotel ONOVO (колишній комплекс «Козацький Стан») розташований на великій зеленій території у самих воріт Києва. Неподалік від комплексу знаходиться станція метро «Бориспільська». Крім цього, «Козацький Стан» буде зручним для відвідувачів, які прилетіли літаком, з огляду на те, що віддаленість від міжнародного аеропорту «Бориспіль» складає 18 км і займає 15 хвилин їзди.

Україна, м. Київ, Бориспільське шосе, 18 км

Відділ бронювання

+38 044 585-11-65

+38 067 516-80-70

Факс: +38 044 585-11-64

[/fruitful_tab] [/fruitful_tabs][:ru][fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”] [fruitful_tab title=”Программа конференции”]
UEA_logo

Украинская Эндодонтическая Ассоциация

Шестнадцатая международная конференция по эндодонтии

27-29 сентября 2018 года

НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ В ЭНДОДОНТИИ

Dendra hotel “ONOVO”,
02660, г. Киев, Бориспольское шоссе 18 км (300 м от ст.м. «Бориспольская»)

Sodevcom_logo

Conf_web_ру

Регистрация участников: с 800, кофе-брейки согласно расписанию лекций

Первый день, 27 сентября (Конференц-зал «Европейский»)

Модераторы – к.м.н. Александр Коваль и к.м.н Екатерина Парпалей

Skrypnikova

900-1000 Проф. Таиса Скрипникова (Украина)

Заслуженный врач Украины, к.м.н., профессор кафедры последипломного образования УМСА (г. Полтава). Вице-президент УЭА. Автор (соавтор) 272 печатных работ. Возглавляет областной научно-практический консультационный центр заболеваний слизистой оболочки полости рта. Председатель международного жюри «Призма чемпионат».

Parpaley

Д-р. Екатерина Парпалей (Украина)

К.м.н., доцент кафедры стоматологии детского возраста Института стоматологии НМАПО им. П.Л. Шупика. Член УЭА и ассоциации «Академия стоматологического здоровья». Автор более 160 работ, 5 свидетельств на изобретения, 17 рацпредложений. Лектор отечественных и международных конгрессов.

Творческий путь доктора медицинских наук, профессора А.М. Политун – фундатора украинской эндодонтии. Приурочивается к 80-летию со дня рождения.


Koval

1015-1115 Д-р Александр Коваль (Украина)

Президент УЭА, к.м.н. Защитил кандидатскую на тему: «Клинико-экспериментальное обоснование метода обработки корневых каналов для лечения хронических периодонтитов». Ассистент кафедры стоматологии детского возраста ОНМУ. Ассистент кафедры общей стоматологии факультета последипломного образования ОНМУ. Ведущий специалист 3-х европейских компаний: SEPTODONT, MicroMega, DMG. Международный лектор и автор ряда статей и публикаций в области эндодонтии. Руководитель «Украинского научно-методического центра клинической эндодонтии» при ИСАМНУ. Автор 5 патентов на изобретения в области эндодонтии. С 1997 занимается частной эндодонтического практикой.

Проект клинической классификации эндодонтической патологии.


podilchuk

1130-1230 Д-р. Денис Подильчук (Украина)

Врач-эндодонтист, соучредитель Украинского Эндодонтического Сообщества, заместитель главного врача «Клиники Дубновой». В 2008 г. окончил стоматологический факультет НМУ им. А.А. Богомольца, преподаватель курса по эндодонтии в Dental Education Clinic, автор тренинга “ServiceDay”.

Сервисная составляющая успеха врача-эндодонтиста.


pigolev

1245-1345 Д-р. Андрей Пиголев (Украина)

Практикующий эндодонтист, клиника «Silk», г. Харьков. Соучредитель и лектор Украинской Эндодонтической Союза. Практика в области консервативной и хирургической эндодонтии с применением операционного микроскопа с 2007 года. Лектор всеукраинских и международных эндодонтических конференций. Автор учебных курсов и печатных публикаций. Проводит научно-исследовательскую деятельность по различным аспектам эндодонтии.

Эндодонтические инструменты: прошлое и настоящее.


Обід 1345-1445


chornenky

1445-1545 Д-р. Игорь Чорненький (Украина)

Врач-стоматолог. Ассистент кафедры ортопедической стоматологии Института стоматологии НМАПО имени П.Л. Шупика. Клинический консультант VDW в Украине.

Влияние эндодонтического лечения на твердые ткани зуба.


Kolenko

1600-1700 Проф. Юлия Коленко (Украина)

Д.м.н., профессор. Преподаватель кафедры терапевтической стоматологии НМУ имени А.А. Богомольца. Защитила кандидатскую диссертацию на тему «Иммунные нарушения у больных генерализованным пародонтитом и их коррекция в комплексном лечении». Докторскую диссертацию – «Научное обоснование совершенствования диагностики, лечения и профилактики предраковых заболеваний слизистой оболочки полости рта». Автор более 80 научных публикаций, 9-ти учебников и пособий.

Роль врача-эндодонтиста в профилактике онкологических заболеваний слизистой оболочки полости рта.


Krasna

1715-1815 Д-р. Светлана Красная (Украина)

Практикующий врач-стоматолог-эндодонтист. Участник конференций и учебных программ (Польша, Швейцария, Лихтенштейн, Испания, Бельгия), главный врач клинического центра Sense.

Клинико-лабораторный анализ инструментальной обработки корневого канала.


Праздничный фуршет 1845


Второй день, 28 сентября (Конференц-зал «Европейський»)

СПЕЦИАЛЬНЫЙ ГОСТЬ – всемирно известный специалист, исследователь, преподаватель и ментор в области эндодонтии Dr. Domenico Ricucci, который 28 сентября 2018 года уделит целый день обсуждению вопросов эндодонтических инфекций и роли бактериальной биопленки.

ricucci

900-1800 Dr Domenico Ricucci (Італія)

Методы борьбы с микробной биопленкой на разных этапах эндодонтического лечения.

Степень DDS в 1985 году – университет «La Sapienza» в Риме. В дальнейшем сосредоточился на частной эндодонтической практике. Профессор кариологии университета «Magna Graecia» в Катандзаро. Исследовательская работа в Европейском сообщистве эндодонтологии в 1999-2005 гг. Основной научный интерес связан с реакцией пульпарных и периапикальных тканей на кариес и терапию, ролью биопленки в эндодонтических инфекциях, этиологии неудачного эндодонтического лечения, регенерацией пульпы и реваскуляризацией. С 1998 г. руководит собственной гистологической лабораторией. Автор более 95 научных статей и лекций. Автор учебника и атласа «Эндодонтология. Комплексная биологическая и клиническая картина» и двенадцати разделов книги.

ОБЕД 1300-1400

ПРОГРАММА ЛЕКЦИИ

 • Тканевая реакция на кариес в зрелых зубах.
 • Диагностические аспекты при определении обратимости и необратимости воспаления пульпы. Корреляция между клиническими симптомами и гистологией.
 • Сравнение свойств современных эндодонтических биоматериалов и гидроксида кальция при закрытии открытой пульпы и пульпотомии. Пробелы в гистологических исследованиях.
 • Эндодонтические инфекции: их локализация, морфология и влияние на результат лечения.
 • Критический обзор критериев определения эндодонтического успеха.
 • Как влияют различные типы силеров на заживление ран после эндодонтического лечения?
 • Заживление апикальных и периапикальных тканей после лечения корневых каналов.
 • Латеральные каналы: вечная тема.
 • Этиология неудач лечения корневых каналов. Спорный вопрос о возможной роли актиномикотической инфекции и настоящих кист.

Третий день, 29 сентября

МАСТЕР-КЛАССЫ


(Комната для переговоров №1, 2 этаж) 900-1300 (первая смена); 1400-1800 (вторая смена)

vasia

Д-р. Василий Каращук (Украина)

Врач-эндодонтист. Лектор учебного клуба «Белый Град». Член Украинского Эндодонтического Сообщества (УЭС). Участник Восточно-европейского сообщества микроскопной стоматологии. Активный участник интернет-проектов: ROOTS, DENTAL TOWN, NEXS и др. 10-летняя практика работы с микроскопом. Резидент издательства «ДЕНТАКЛУБ» (журнал о стоматологии). Модератор секции «Эндодонтия» Украинского стоматологического портала UKRDENTAL.

 • Тактика врача.
 • Первичное прохождение каналов.
 • Демонстрация работы в микроскоп с использованием эндокомбайна EndoPilot.

Участники мастер-класса обеспечиваются мультифункциональными эндодонтическими приборами EndoPilot, системой инструментов М3-PRO Gold, эндоблоками, необходимыми для работы инструментами.

Анатомические особенности. Топография.


(Комната для переговоров №2, 3 этаж) 1000-1700 (ОБЕД 1300-1400)

chornenky

Д-р. Игорь Чорненький (Украина)

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.

Участники мастер-класса имеют возможность отпрепарировать и запломбировать 4-канальный зуб, получить ответы на наиболее актуальные вопросы, которые можно задавать в процессе работы. Рабочие места обеспечиваются эндомоторами с наконечниками, приборами для обтурации BeeFill 2 в 1 и GuttaFusion от VDW, системами инструментов Reciproc, эндоблоках, необходимыми для работы инструментами. Для демонстрации используется операционный микроскоп.

Файлы RECIPROC с повышенной безопасностью обработки корневых каналов, в том числе и при перелечивании. M-two (эндомотор Silver Reciproc), пломбирование методом вертикальной конденсации термопластифицированной гуттаперчи (прибор BeeFill 2 в 1).


(Конференц-зал “Панський”) 1000-1700

efremov

Сергей Ефремов (Украина)

Профессиональный бизнес-тренер для врачей; директор тренинг-центра “Лидер”; эксперт в области обучения эффективным переговорам и продажам медицинских услуг; бизнес-тренер с 15-ти летним практическим опытом в сфере консалтинга, обучения и развития стоматологических клиник; специализируется на разработке Стандартов сервиса в клинике; обучает персонал клиник во многих городах: Львов, Одесса, Днепр, Харьков, Киев, Москва; обучил более 22 000 человек и улучшил бизнес-результаты более 50 клиник; автор 15 бизнес-книг; автор книг для стоматологов: «Переговоры с пациентом».

 • Способы убеждения пациента.
 • Как правильно выстраивать коммуникацию с пациентом.
 • Эффективный алгоритм приветствия и прощания с пациентом.
 • Ключевые правила ведения переговоров с пациентом.
 • Как правильно озвучивать цену пациенту.
 • Как правильно продавать комплексные планы лечения пациенту.
 • Как продавать свои услуги дорого.
 • Как действовать, если пациент просит скидку.
 • Работа с возражениями:”долго”, “дорого”, “я подумаю”, “лечусь у другого врача”.
 • Формирование доверия пациента.
 • Как сформировать долгосрочную лояльность пациента.

Переговоры с пациентом.

Более детальную информацию можно узнать у нашего партнера, тренинг-центра “Лидер”, на САЙТЕ КОМПАНИИ

[/fruitful_tab] [fruitful_tab title=”Регистрационная анкета”]

РЕГИСТРАЦИОННАЯ АНКЕТА УЧАСТНИКА КОНФЕРЕНЦИИ

МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО ЭНДОДОНТИИ

27-29 сентября 2018 года

НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ В ЭНДОДОНТИИ

Dendra hotel «ONOVO»

02660, г. Киев, Бориспольское шоссе 18 км (300 м от ст.м. «Бориспольская»)

Фамилия, имя, отчество (как на сертификате)*

Контактный телефон*

Адрес электронной почты*

Домашний адрес

Город, область, улица, дом, квартира, индекс

Служебный адрес*

Название клиники, город, область, улица, дом, квартира, индекс

Рабочий телефон

РЕГИСТРАЦИОННЫЙ СБОР (выберите, пожалуйста, необходимое)

Оплата выполняется за лекционную часть конференции 27-28 сентября 2018 года*

27-28 сентября - 4600 грн.
Обед 27 сентября - 350 грнОбед 28 сентября - 350 грн
Фуршет 27 сентября - 700 грн

Скидка действительна только при наличии удостоверения.

ОПЛАТА МАСТЕР-КЛАССОВ (группы на мастер-классы формируются исключительно по предварительному бронированию мест по телефонам Секретариата)

Мастер-класс Д-ра Игоря Чорненького, 29 сентября (включая обед)
29 сентября (И.Чорненький) - 5000 грн.
Мастер-класс Д-ра Василия Каращука, 29 сентября (І или ІІ смена)
29 сентября (В.Каращук) - 5000 грн.

ОПЛАТА для физических лиц и юридических лиц - плательщиков единого налога

Банковский перевод, бесплатный для получателя платежа, на счет -
ФО-П Савенко Елена Анатольевна, р/с. №2600994694, ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» г. Киев, МФО 380805. Идентификационный код - 2832409989. Назначение платежа - «за участие в конференции Ф.И.О». ФО-П Савенко О.А. - платильщик единого налога 2 группы.

ОПЛАТА для юридических лиц, кроме платильщиков единого налога. Оплата осуществляется сгласно счета от ООО «Содевком» по тел. +38 044 537-20-24.

В стоимость конференции входят: лекционная программа, сертификат УЭА, перерывы на кофе/чай, информационный портфель.

ОТКАЗ ОТ УЧАСТИЯ: в случае отказа от участия после регистрации до 5 сентября 2018 г., буде удерживаться 25% регистрационного сбора, после 5 сентября - сумма не возвращается.

*поля обязательные для заполнения

[/fruitful_tab] [fruitful_tab title=”Место проведения”] 34137528_181046592730254_1935242066632114176_n
Dendra hotel ONOVO (бывший комплекс «Казацкий Стан») расположен на большой зеленой территории в самых ворот Киева. Неподалеку от комплекса находится станция метро «Бориспольская». Кроме этого, «Казацкий Стан» будет удобным для посетителей, которые прилетели самолетом, учитывая то, что удаленность от международного аэропорта «Борисполь» составляет 18 км и занимает 15 минут езды.

Украина, г. Киев, Бориспольское шоссе, 18 км

Отдел бронирования

+38 044 585-11-65

+38 067 516-80-70

Факс: +38 044 585-11-64

[/fruitful_tab] [/fruitful_tabs][:]