• Програма конференції
 • Реєстраційна анкета
 • Місце проведення

UEA_logo

Українська Ендодонтична Асоціація

Шістнадцята міжнародна конференція з ендодонтії

27-29 вересня 2018 року

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

Dendra hotel “ONOVO”, 02660, м. Київ, Бориспільське шосе 18 км (300 м від ст.м. «Бориспільська»)

Sodevcom_logo

Conf

Реєстрація учасників: з 800, кава-брейки відповідно до розкладу лекцій

Перший день, 27 вересня (Конференц-зал «Європейський»)

Модератори – к.м.н. Олександр Коваль та к.м.н Катерина Парпалей

Skrypnikova

900-1000 Проф. Таіса Скрипнікова (Україна)

Заслужений лікар України, к.м.н., професор кафедри післядипломної освіти УМСА (м. Полтава). Віце-президент УЕА. Автор (співавтор) 272 друкованих праць. Очолює обласний науково-практичний консультативний центр захворювань слизової оболонки порожнини рота. Голова міжнародного журі «Призма чемпіонат».

Parpaley

Д-р. Катерина Парпалей (Україна)

К.м.н., доцент кафедри стоматології дитячого віку Інституту стоматології НМАПО ім. П.Л. Шупика. Член УЕА та асоціації «Академія стоматологічного здоров’я». Автор понад 160 праць, 5 свідоцтв на винаходи, 17 рацпропозицій. Лектор вітчизняних і міжнародних конгресів.

Творчий шлях доктора медичних наук, проф. А.М. Політун – фундатора української ендодонтії. Приурочується до 80-річчя з дня народження.


Koval

1015-1115 Д-р Олександр Коваль (Україна)

Президент УЕА, к.м.н. Захистив кандидатську на тему: «Клініко-експериментальне обґрунтування методу обробки кореневих каналів для лікування хронічних періодонтитів». Асистент кафедри стоматології дитячого віку ОНМУ. Асистент кафедри загальної стоматології факультету післядипломної освіти ОНМУ. Провідний спеціаліст 3-х європейських компаній: SEPTODONT, MicroMega, DMG. Міжнародний лектор та автор ряду статей і публікацій в області ендодонтії. Керівник «Українського науково-методичного центру клінічної ендодонтії» при ІСАМНУ. Автор 5 патентів на винаходи в області ендодонтії. З 1997 р. займається приватною ендодонтичною практикою.

Проект клінічної класифікації ендодонтичної патології.


podilchuk

1130-1230 Д-р. Денис Подільчук (Україна)

Лікар-ендодонтист, cпівзасновник Української Ендодонтичної Спільноти, заступник головного лікаря «Клініки Дубнової». У 2008 р. закінчив стоматологічний факультет НМУ ім. О.О. Богомольця, викладач курсу по ендодонтії в Dental Education Clinic, автор тренінгу “ServiceDay”.

Сервісна складова успіху лікаря-ендодонтиста.


pigolev

1245-1345 Д-р. Андрій Піголев (Україна)

Практикуючий ендодонтист, клініка «Silk», м. Харків. Співзасновник та лектор Української Ендодонтичної Спілки. Практика в області консервативної та хірургічної ендодонтії із застосуванням операційного мікроскопа з 2007 року. Лектор всеукраїнських та міжнародних ендодонтичних конференцій. Автор учбових курсів та друкованих публікацій. Проводить науково-дослідницьку діяльність з різних аспектів ендодонтії.

Ендодонтичні інструменти: минуле та сучасне.


Обід 1345-1445


chornenky

1445-1545 Д-р. Ігор Чорненький (Україна)

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.

Вплив ендодонтичного лікування на тверді тканини зуба.


Kolenko

1600-1700 Проф. Юлія Коленко (Україна)

Д.м.н., професор. Викладач кафедри терапевтичної стоматології НМУ імені О.О. Богомольця. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Імунні порушення у хворих на генералізований пародонтит та їх корекція у комплексному лікуванні». Докторську дисертацію – «Наукове обґрунтування удосконалення діагностики, лікування та профілактики передракових захворювань слизової оболонки порожнини рота». Автор більше 80 наукових публікацій, 9-ти підручників та посібників.

Роль лікаря-ендодонтиста в профілактиці онкологічних захворювань слизової оболонки порожнини рота.


Krasna

1715-1815 Д-р. Світлана Красна (Україна)

Практикуючий лікар-стоматолог-ендодонтист. Учасник конференцій та навчальних програм (Польща, Швейцарія, Ліхтенштейн, Іспанія, Бельгія), головний лікар клінічного центру Sense.

Клініко-лабораторний аналіз інструментальної обробки кореневого канала.


Святковий фуршет 1845


Другий день, 28 вересня (Конференц-зал «Європейський»)

СПЕЦІАЛЬНИЙ ГІСТЬ – всесвітньо відомий спеціаліст, дослідник, викладач та ментор з ендодонтії Dr. Domenico Ricucci, котрий 28 вересня 2018 року приділить цілий день обговоренню питань ендодонтичних інфекцій та ролі бактеріальної біоплівки.

ricucci

900-1800 Dr Domenico Ricucci (Італія)

Методи боротьби з мікробною біоплівкою на різних етапах ендодонтичного лікування.

Ступінь DDS у 1985 р. в університеті «La Sapienza» в Римі. Надалі зосередився на приватній ендодонтичній практиці. Професор каріології університету «Magna Graecia» в Катандзаро. Дослідницька робота в Європейській спілці ендодонтології у 1999-2005 рр. Основний науковий інтерес пов’язаний з реакціями пульпарних та періапікальних тканин на карієс та терапію, роллю біоплівки в ендодонтичних інфекціях, етіологією невдалого ендодонтичного лікування, регенерацією пульпи та реваскуляризацією. З 1998 р. керує власною гістологічною лабораторією. Автор більше 95 наукових статей і лекцій. Автор підручника та атласу «Ендодонтологія. Комплексна біологічна та клінічна картина» та дванадцять розділів книги.

ОБІД 1300-1400

ПРОГРАМА ЛЕКЦІЇ

 • Тканева реакція на карієс в зрілих зубах.
 • Діагностичні аспекти при визначенні зворотності та незворотності запалення пульпи. Кореляція між клінічними симптомами та гістологією.
 • Порівняння властивостей сучасних ендодонтичних біоматеріалів та гідроксиду кальцію при закритті відкритої пульпи та пульпотомії. Прогалини в гістологічних дослідженнях.
 • Ендодонтичні інфекції: їх локалізація, морфологія та вплив на результат лікування.
 • Критичний огляд критеріїв визначення ендодонтичного успіху.
 • Як впливають різні типи силерів на загоєння ран після ендодонтичного лікування?
 • Загоєння апікальних та періапікальних тканин після лікування кореневих каналів.
 • Латеральні канали: одвічна тема.
 • Етіологія невдач лікування кореневих каналів. Суперечливе питання щодо можливої ролі актиномікотичної інфекції та справжніх кіст.

Третій день, 29 вересня

МАЙСТЕР-КЛАСИ


(Кімната для переговорів №1, 2 поверх) 900-1300 (перша зміна); 1400-1800 (друга зміна)

vasia

Д-р. Василь Каращук (Україна)

Лікар-ендодонтист. Лектор навчального клубу «Белый Град». Член Української Ендодонтичної Спільноти (УЕС). Учасник Східно-європейської спільноти мікроскопної стоматології. Активний учасник інтернет-проектів: ROOTS, DENTAL TOWN, NEXS та ін. 10-річна практика роботи з мікроскопом. Резидент видавництва «ДЕНТАКЛУБ» (журнал про стоматологію). Модератор секції «ЕНДОДОНТІЯ» Українського стоматологічного порталу UKRDENTAL.

 • Тактика лікаря.
 • Первичное прохождение каналов.
 • Демонстрація роботи в мікроскоп з використанням ендокомбайна EndoPilot.

Учасники майстер-класу забезпечуються мультифункціональними ендодонтичними приладами EndoPilot, системою інструментів М3-PRO Gold, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами.

Анатомічні особливості. Топографія.


(Кімната для переговорів №2, 3 поверх) 1000-1700 (ОБІД 1300-1400)

chornenky

Д-р. Игорь Чорненький (Украина)

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.

Учасники майстер-класу мають можливість відпрепарувати та запломбувати 4-канальний зуб, отримати відповіді на найбільш актуальні запитання, які можна задавати в процесі роботи. Робочі місця забезпечуються ендомоторами з наконечниками, приладами для обтурації BeeFill 2 в 1 і GuttaFusion VDW, системами інструментів Reciproc, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами. Для демонстрації використовується операційний мікроскоп.

Файли RECIPROC з підвищеною безпекою обробки кореневих каналів, в тому числі і при переліковуванні. M-two (ендомотор Silver Reciproc), пломбування методом вертикальної конденсації термопластифікованою гутаперчею (прилад BeeFill 2 в 1).


(Конференц-зал “Панський”) 1000-1700

efremov

Сергій Єфремов (Україна)

Професійний бізнес-тренер лікарів; директор тренінг-центру “Лідер”; експерт в області навчання ефективним переговорам і продажу медичних послуг; бізнес-тренер з 15-ти річним практичним досвідом у сфері консалтингу, навчання і розвитку стоматологічних клінік; спеціалізується на розробці Стандартів сервісу в клініці; навчає персонал клінік в багатьох містах: Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Москва; навчив більше 22 000 осіб і поліпшив бізнес-результати понад 50 клінік; автор 15 бізнес-книг; автор книг для стоматологів: «Переговори з пацієнтом».

 • Способи переконати пацієнта.
 • Як правильно вибудовувати комунікацію з пацієнтом.
 • Ефективний алгоритм зустрічі і прощання з пацієнтом.
 • Ключові правила ведення переговорів з пацієнтом.
 • Як правильно озвучувати ціну пацієнтові.
 • Як правильно продавати комплексні плани лікування пацієнта.
 • Як продавати свої послуги дорого.
 • Як діяти, якщо пацієнт просить знижку.
 • Робота з запереченнями: “довго”, “дорого”, “я подумаю”, “лікуюся у іншого лікаря”.
 • Формування довіри пацієнта.
 • Як сформувати довгострокову лояльність пацієнта.

Переговори з пацієнтом.

Детальнішу інформацію можна дізнатись у нашого партнера, тренінг-центру “Лідер”, на САЙТІ КОМПАНІЇ

РЕЄСТРАЦІЙНА АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ЕНДОДОНТІЇ

27-29 вересня 2018 року

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

Dendra hotel «ONOVO»

02660, м. Київ, Бориспільське шосе 18 км (300 м від ст.м. «Бориспільська»)

Прізвище, ім'я, по-батькові (як на сертифікаті)*

Контактний телефон*

Адреса електроної пошти*

Домашня адреса

Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

Службова адреса*

Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

Робочий телефон

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР (оберіть, будь ласка, необхідне)

Оплату здійснено за лекційну частину конференції 27-28 вересня 2018 року*

27-28 вересня - 4600 грн.
Обід 27 вересня - 350 грнОбід 28 вересня - 350 грн
Фуршет 27 вересня - 700 грн

Знижка дійсна тільки при наявності посвідчення.

ОПЛАТА МАЙСТЕР-КЛАСІВ (групи на майстер-класи формуються виключно за попереднім бронюванням місць за телефонами Секретаріату)

Майстер-клас Д-ра Ігора Чорненького, 29 вересня (включаючи обід)
29 вересня (І. Чорненький) - 5000 грн.
Майстер-клас Д-ра Василя Каращука, 29 вересня (І або ІІ зміна)
29 вересня (В.Каращук) - 5000 грн.

ОПЛАТА для фізичних осіб та юридичних осіб - платників єдиного податку

Банківський переказ, безкоштовний для одержувача платежу, на рахунок - ФО-П Савенко Олена Анатоліївна, р/р. №2600994694, ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ, МФО 380805. Ідентифікаційний код - 2832409989. Призначення платежу - «за участь у конференції П.І.Б». ФО-П Савенко О.А. - платник єдиного податку 2 групи.

ОПЛАТА для юридичних осіб, крім платників єдиного податку. Оплата здійснюється згідно рахунку від ТОВ «Содевком» за тел. +38 044 537-20-24.

До вартості конференції входять: лекційна програма, сертифікат УЕА, перерви на каву/чай, інформаційний портфель.

ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ: у разі відмови від участі після реєстрації до 5 вересня 2018, буде утримано 25% реєстраційного збору, після 5 вересня - сума не повертається.

*поля обов'язкові для заповнення

34137528_181046592730254_1935242066632114176_n Dendra hotel ONOVO (колишній комплекс «Козацький Стан») розташований на великій зеленій території у самих воріт Києва. Неподалік від комплексу знаходиться станція метро «Бориспільська». Крім цього, «Козацький Стан» буде зручним для відвідувачів, які прилетіли літаком, з огляду на те, що віддаленість від міжнародного аеропорту «Бориспіль» складає 18 км і займає 15 хвилин їзди.

Україна, м. Київ, Бориспільське шосе, 18 км

Відділ бронювання

+38 044 585-11-65

+38 067 516-80-70

Факс: +38 044 585-11-64